NA RYNKU BUDOWLANYM DZIAŁAMY NIEPRZERWANIE OD 2007 ROKU!

Falbud – czas na kompleksowe dostosowanie wnętrza do swoich potrzeb

Czy spotkaliście się już Państwo z sytuacją, w której należąca do Państwa powierzchnia użytkowa wydawała się obca i mało funkcjonalna? A może jest to wykończenie, które nie jest dopasowane do potrzeb najemców? Jedno jest pewne: jeśli odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to warto coś w tej kwestii zmienić.

Kim jesteśmy?

Nasza firma – Falbud – to duży podmiot gospodarczy, który specjalizuje się w kompleksowych realizacjach wykończeniowych. Celem prowadzonej przez nas działalności jest realizacja wszystkich usług zgodnie z zamówieniem klienta. Dzięki temu zdobyliśmy bardzo bogate referencje i to przy naprawdę dużych realizacjach projektowych. Chętnie pomożemy w wykonaniu również i Państwa zamówień.

Dlaczego warto nas wybrać?

Falbud to coś więcej, niż tylko zwykły podmiot gospodarczy. To firma, która jest lokalnym synonimem jakości i profesjonalizmu. Naszą najważniejszą zaletą jest alternatywne podejście do klienta, którego nie traktujemy jak kolejnej pozycji w bilansie, lecz jako podmiot, któremu warto i trzeba pomóc. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w tym biznesie same dobre chęci to nie wszystko. Dlatego na drodze naszego gospodarczego rozwoju związaliśmy się z profesjonalistami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Tak, nasi pracownicy to fachowcy, którzy pracują zgodnie z założeniem strategii fit-out.

Czym jest fit-out?

Fit out kompleksowa realizacja to coś więcej, niż tylko chęć profesjonalnego wykonania zlecenia. To strategia, w myśl której zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie na każdym etapie realizacji wybranego zlecenia, począwszy od projektu, aż po finalne jego zakończenie. Co więcej, realizowane przez nas usługi obejmują kompleksowe podejście do kwestii funkcjonalności danej realizacji. Zdanie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, ponieważ to ono decyduje o tym, jak ma prezentować się i funkcjonować dana inwestycja.

Podsumowanie

Zgrany zespół profesjonalistów, duże realizacje w naszym portfolio i działanie w oparciu o strategię fit out to nasze główne atuty. Zapraszamy do kontaktu, w celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą.

Jeżeli szukasz profesjonalistów w swojej branży, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Firma Fal-Bud  Paweł Falkowski na rynku budowlanym istnieje od kilkunastu lat. Nasi  doświadczeni pracownicy chętnie podejmują stawiane przed nimi wyzwania.  Nasz zespół to nasza siła. Stawiamy na prawdziwe partnerskie relacje z  naszymi klientami. Tam gdzie inni nie dają rady, my dopiero się  rozgrzewamy. Zatrudniamy tylko kompetentną i chętną do pracy ekipe,  która przez lata sprawiła, że nie boimy się startować w przetargach dla  wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej  firmy. Liczymy, że wspólnie osiągniemy zamierzony z góry cel.

Solidnie. Kompleksowo. W dobrej cenie!

Falbud posiada własne zaplecze oraz współpracuje z wieloma wykwalifikowanymi firmami. Wykonaliśmy wiele inwestycji jako generalny wykonawca. Powierzając nam generalne wykonawstwo unikacie ryzyka i problemów jakie powstają w czasie i po prowadzeniu budowy. Wszystko realizujemy zgodnie ze sztuką budowlaną i życzeniami naszych klientów. Zawsze używamy solidnych i sprawdzonych materiałów.

ZOBACZ REALIZACJE
nadzór budowlany

Sprawdzona ekipa

Zawsze na czas. Kompleksowo!

Postaw na wiedzę i doświadczenie!

generalny wykonawca

Generalny wykonawca

Pełna obsługa od A do Z!

Dopełnimy wszelkich formalności

prace remontowe

Prace remontowe

Prace remontowe w zakładach

Wykonamy wszelkie zlecenia nietypowe

SZUKASZ SOLIDNEGO PARTNERA, KTÓRY POMOŻE PRZY REALIZACJI INWESTYCJI?  

Doświadczenie i wiedza to nasz atut.

Zaczynajmy