START / AKTUALNOŚCI / FUNDAMENT POD ZBIORNIKI PRZEMYSŁOWE 

fundament pod zbiorniki przemysłowe

FUNDAMENT POD ZBIORNIKI PRZEMYSŁOWE 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Fundament pod zbiorniki przemysłowe - dlaczego warto?

Patrząc na różne specyfikacje przechowywanych zawartości w zbiornikach przemysłowych, warto pomyśleć o zabezpieczeniu oraz dodatkowym schronieniu. Dlatego właśnie warto pomyśleć o fundamentach pod zbiorniki dla swojej firmy. 

fundament pod zbiorniki przemysłowe

Jakie są zalety fundamentów pod zbiorniki przemysłowe?

Zbiorniki przemysłowe podziemne schronione pod fundamentami zabezpieczone są przed korozją oraz czynnikami atmosferycznymi specjalną nawierzchniową warstwą ochronną. Taka warstwa ochronna umożliwia wieloletnie przechowywanie zbiornika przemysłowego pod postawionymi fundamentami. Niektóre zbiorniki dodatkowo zabezpieczamy przed korozją stosując ochronę katodową. Dzięki, takim zabezpieczeniom umieszczone zbiorniki pod fundamentami, będą bezpieczne.

Fundamenty pod zbiorniki przemysłowe - specyfikacje.

Wielkość fundamentów pod zbiorniki przemysłowe zależy od rozmiaru zbiorników. Poszczególne używane przez nas prefabrykaty mają stalowe kotwy oraz specjalne gniazda montażowe z markami stalowymi – elementy połączeń są zabezpieczone przed korozją. Łączy się je przy użyciu systemu odpowiednich śrub, chroniąc te wewnątrz zbiornika przed korozją za pomocą specjalnych kostek betonowych i wodoszczelnej zaprawy. Dodatkowo szczelność zbiornika zapewnia uszczelka elastomerowa umieszczana na styku łączonych elementów. 

fundament pod zbiorniki przemysłowe

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu wykonawcy fundamentów pod zbiorniki przemysłowe?

Wybierając wykonawcę, który ma wykonać kompleksowo fundament pod zbiorniki przemysłowe, należy zwrócić uwagę nie tylko na cenę. Najważniejszym parametrem jest oczywiście wysoka jakość usług i terminowość. Warto skorzystać z usług doświadczonych i rzetelnych firm, które do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Pamiętać należy również o tym, że każda profesjonalna firma udziela gwarancji na realizacje. Z praktycznego punktu widzenia najlepiej skorzystać z usług rzetelnych firm, które mogą pochwalić się dobrymi referencjami. Mało osób zdaje sobie sprawę, że profesjonalne firmy zapewniają swoim klientom nie tylko fachowe doradztwo, ale również mogą pomóc w zdobyciu dofinansowania na wykonanie.